Belgijskie czekolady marki „Callebaut” w ofercie MAKRO

Do asortymentu sieci hurtowni MAKRO Cash&Carry Polska trafiły czekolady belgijskiej marki Callebaut™, wyróżniające się wspaniałym smakiem oraz wyjątkową łatwością obróbki. Produkty zawierają czyste masło kakaowe oraz naturalną wanilię i pochodzą ze zrównoważonych upraw.

Callebaut™ jest jednym z niewielu producentów, który skrupulatnie selekcjonuje, praży i mieli ziarno kakaowca na wyjątkową miazgę kakaową – najważniejszy składnik czekoladowych kuwertur. Producent dostarcza szeroką gamę produktów spełniających wymagania każdego klienta odnośnie zarówno zastosowania jak i smaku.

W sieci MAKRO dostępnych jest 29 produktów marki Callebaut™. Masło kakaowe w proszku Mycryo to jedna z ciekawszych propozycji producenta. To 100% czyste masło kakaowe, całkowicie naturalne, jest idealne do temperowania czekolady oraz jest świetnym rozwiązaniem w kuchni – nadaje się do smażenia i grillowania, zachowując soczystość i naturalny smak ryb czy mięs. Masło można nabyć w opakowaniach 10 x 0,6 kg.

Musy w proszku z białej, ciemnej lub mlecznej czekolady, to także wyjątkowy produkt warty uwagi. Jego jakość, łatwość w użyciu i intensywny smak sprawiają, że ma szerokie zastosowanie i można go podawać zarówno w szklankach, jak i stworzyć efekt quenelle w deserach talerzowych. Musy posiadają bardzo wysoką zawartość czekolady i dostępne są w opakowaniach 10 x 0,8 kg.

Kolejną wyjątkową pozycję stanowi posypka dekoracyjna Crispearls™ – jest to chrupiący herbatnik oblany ciemną lub mleczną czekoladą, dostępny również w truskawkowej otoczce. Te małe, lśniące perełki z chrupkim wnętrzem stanowią idealne wykończenie dla wypieków, deserów i wyrobów cukierniczych. Produkt można nabyć w opakowaniach 4 x 0,8 kg.

Na specjalną uwagę zasługuje pokryty karmelem krokant z orzechów laskowych – Bresilienne. Może być wykorzystywany np. do dekoracji ciast, deserów, lodów i ciastek. Orzechy są prażone i pakowane w czasie krótszym niż 12 godzin po wyłuskaniu z łupin, dzięki czemu produkt wyróżnia się wyjątkową świeżością. Bresilienne dostępny jest w opakowaniu 6 x 1 kg.

W asortymencie belgijskich czekolad Callebaut ™ znalazły się również: ciemna czekolada 70% (8 x 2,5 kg), biała i mleczna czekolada (8 x 2,5 kg), mleczna czekolada do fontann (8 x 2,5 kg), naturalne nadzienie karmelowe Caramel Fill (4 x 5 kg), ganasz z białej czekolady o smaku Marc de Champagne (2 x 5 kg), dekoracje czekoladowe marmurkowe Butter Curly™ (4 x 0,4 kg), posypka Vermicelli z ciemnej czekolady (6 x 1 kg), posypka czekoladowa w formie płatków (6 x 1 kg) oraz pokruszone, prażone ziarno kakaowe – Nibs (4 x 0,8 kg).
MAKRO Cash & Carry (press box)