Jesienne przeprowadzki w NEONET

Dobre Miasto i Nowy Dwór Mazowiecki to kolejne miejscowości, w których ogólnopolska sieć sklepów NEONET przenosi salony do atrakcyjniejszych lokalizacji. Planując nowe inwestycje, spółka stawia nie tylko na jakość obiektu i wyjątkowość samego miejsca, ale też na komfort zakupów przyszłych klientów. Aktualnie sieć jest liderem rynku AGD, RTV, IT, GSM w miejscowościach poniżej 200 tysięcy mieszkańców.

W Dobrym Mieście marka NEONET jest obecna od lat, ponieważ oprócz sklepu stacjonarnego posiada też tutaj własne Centrum Logistyczne, w którym zatrudnia wiele osób z Dobrego Miasta i okolic. Teraz postanowiła przenieść swój salon sprzedaży na ulicę Zwycięstwa 10, gdzie 6 października nastąpi jego Wielkie Otwarcie.
– Zmieniamy siedzibę, ponieważ chcemy być bliżej klientów. Poprzedni sklep był na uboczu, nowy znajduje się w centrum miasta – podkreśla Elżbieta Gralewicz, regionalny kierownik sprzedaży w NEONET. – Największe zalety tej lokalizacji to sąsiedztwo sklepów spożywczych, a także poczty, apteki i urzędu. Dzięki temu odwiedzający nas klienci będą mogli przy okazji zrobić też inne zakupy do domu oraz załatwić swoje sprawy urzędowe. Natomiast to, co na pewno się nie zmieni, to fachowe doradztwo. Zarówno w starym sklepie, jak i w nowym, klient NEONET w Dobrym Mieście może liczyć na najwyższą jakość obsługi i kompleksową pomoc w wyborze najlepszego sprzętu – dodaje.

Dzień później, 7 października, spółka otwiera swój salon sprzedaży w Nowym Dworze Mazowieckim. Sklep pożegnał mało komfortową siedzibę przy ulicy Mazowieckiej na rzecz prestiżowej lokalizacji w Centrum Handlowym Hit przy ulicy Warszawskiej 46.
Jak przyznaje Przemysław Rutkowski, regionalny kierownik sprzedaży w NEONET, klienci nie będą mieli już problemu ze znalezieniem miejsc do parkowania: – Ponadto, ogromną zaletą nowej lokalizacji jest łatwość dojazdu oraz duża różnorodność sklepów z innych branż jak Carrefour, Rossmann, KiK, Pepco, Diverse, Empik czy Martes Sport. Sklep będzie miał nowoczesną otwartą ekspozycję. Klienci znajdą tu tysiące markowych produktów z branży AGD,RTV, IT, GSM. Wykwalifikowani doradcy służą radą nie tylko w zakresie wyboru odpowiedniego produktu, ale też usług finansowych czy instalacyjnych – zapewnia.
Z okazji Wielkiego Otwarcia, w nowych sklepach NEONET przygotował liczne atrakcje, niespodzianki, obniżki cen na cały asortyment oraz możliwość dokonania zakupów z wykorzystaniem rat 0%. Zakupy sprzętów wielkogabarytowych o wartości powyżej 1000 zł będą w tym dniu dowożone do klientów za symboliczną złotówkę. Jeśli zdarzy się, że poszukiwanego produktu nie będzie na miejscu, można go od razu zamówić przez Internet na www.neonet.pl. Zakupioną w ten sposób rzecz można też potem bezpłatnie odebrać w salonie. Łącząc sprzedaż w sklepach stacjonarnych ze sprzedażą internetową, marka NEONET zapewnia swoim klientom wybór spośród blisko 17 000 produktów elektroniki użytkowej, sprzętów AGD i IT.

To kolejne wielkie otwarcia NEONET w ostatnim czasie. Realizując kilkadziesiąt inwestycji w ciągu roku, spółka udowadnia, że jest jedną z najbardziej rozwojowych firm w swojej branży.

 NEONET