Rusza nowa kampania wizerunkowa firmy KRISPOL na antenie RMF FM

 W najbliższy poniedziałek 12 września startuje kampania radiowa firmy KRISPOL na antenie stacji RMF FM.

Między 12 września a 6 listopada 2016 spoty reklamowe marki KRISPOL zostaną wyemitowane niemal 500 razy.

Wybór stacji RMF FM był podyktowany największą popularnością tego radia, a także historią naszej dotychczasowej współpracy – podkreśla Katarzyna Kozłowska, Kierownik Marketingu KRISPOL. – To najchętniej słuchana stacja radiowa w Polsce, a kampanie emitowane na jej antenie przynoszą nam wymierne efekty.

Obecna współpraca z radiem jest kontynuacją działań w ramach kampanii „KRISPOL – Gwarancja spokoju”, z udziałem Ambasadora marki KRISPOL – Łukasza Piszczka. Nazwisko i głos sportowca będą się pojawiać w spotach. Aby podkreślić współpracę z nowym Ambasadorem firma wybrała na czas emisji Fakty Sportowe.

Promocja sportu jest od lat znakiem rozpoznawczym firmy KRISPOL. Dzięki sponsoringowi Faktów Sportowych, emitowanych bezpośrednio po Faktach RMF FM, docieramy z naszym komunikatem do milionów słuchaczy – dodaje K. Kozłowska. – To jedno z naszych licznych działań marketingowych, wspierających działalność Partnerów Handlowych KRISPOL. Ponownie wzmacniamy naszą obecność w mediach w tym momencie roku, w którym  zapada wiele ważnych decyzji zakupowych.

Przy zakupie mediów firmę wspiera dom mediowy Media Concept.


KRISPOL jest wiodącym europejskim producentem bram i stolarki otworowej. Firma jest obecna w branży budowlanej od 25 lat. Oferuje kompleksowe, nowoczesne rozwiązania dla domu i przemysłu, w tym bramy, okna, rolety i drzwi.

KRISPOL (press box)